Menu
Nyheder 08. maj kl. 21:43
Forårssæsonen er i gang... og holdene er kommet på græs
Kommende kampe
Maj 2016
31.
tirsdag
19.00
Tølløse BK (3)
Omklædning 2
Herrer
U13
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (03) • Pulje 1
Tølløse Stadion
Bane 8c
Kalundborg GB (2)
Omklædning 6
Tølløse Stadion
Bane 8c
Juni 2016
1.
onsdag
18.00
Tølløse BK
Omklædning 2
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (03) • Pulje 6
Tølløse Stadion
Bane 8c
Hørve IF
Omklædning 6
Tølløse Stadion
Bane 8c
2.
torsdag
17.30
Tølløse BK
Omklædning 5
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (04) • Pulje 6
Tølløse Stadion
Bane 8c
Svogerslev BK
Omklædning 6
Tølløse Stadion
Bane 8c
3.
fredag
19.00
Tølløse BK
Omklædning 1
Herrer
Senior
Serie 5 • Pulje 6
Tølløse Stadion
Opvisningsbanen
Hundige BK (2)
Omklædning 6
Tølløse Stadion
Opvisningsbanen
4.
lørdag
10.18
Tølløse BK (1)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (09) - 4. juni - Medaljestævne • Pulje 5
Tølløse Stadion
Kr. Hyllinge IF
Tølløse Stadion
4.
lørdag
10.36
Tølløse BK (2)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (09) - 4. juni - Medaljestævne • Pulje 4
Tølløse Stadion
Højby IF (1)
Tølløse Stadion
4.
lørdag
11.12
Tølløse BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (08) begynder - 4. juni Medalje • Pulje 2
Munkesø Stadion
Jyderup BK
Munkesø Stadion
4.
lørdag
11.48
Tølløse BK (2)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (09) - 4. juni - Medaljestævne • Pulje 4
Tølløse Stadion
Undløse BK
Tølløse Stadion
4.
lørdag
12.00
Tølløse BK
Omklædning 2
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (03) • Pulje 4
Tølløse Stadion
Bane 8c
Jernløse BK
Omklædning 3
Tølløse Stadion
Bane 8c
4.
lørdag
12.06
Tølløse BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (08) begynder - 4. juni Medalje • Pulje 2
Munkesø Stadion
Kalundborg GB
Munkesø Stadion
4.
lørdag
12.24
Tølløse BK (1)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (09) - 4. juni - Medaljestævne • Pulje 5
Tølløse Stadion
Ugerløse IF
Tølløse Stadion
5.
søndag
10.00
Tølløse BK (2)
Kvinder
U10
U10 piger 5-mands (06) begynder - 5.juni - Medalje • Pulje 2, 2 baner
Rishøj Stadion
Måløv BK
Rishøj Stadion
5.
søndag
10.00
Tølløse BK (1)
Kvinder
U10
U10 piger 5-mands (06) begynder - 5.juni - Medalje • Pulje 2, 2 baner
Rishøj Stadion
Jernløse BK
Rishøj Stadion
5.
søndag
10.18
Tølløse BK (2)
Kvinder
U10
U10 piger 5-mands (06) begynder - 5.juni - Medalje • Pulje 2, 2 baner
Rishøj Stadion
Tølløse BK (2)
Rishøj Stadion
5.
søndag
10.36
Tølløse BK (2)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (06) 3 - Forårsserie 4.runde M • Pulje 3, 2 baner
Lejrehallen
FC Lejre
Lejrehallen
5.
søndag
10.54
Tølløse BK (2)
Kvinder
U10
U10 piger 5-mands (06) begynder - 5.juni - Medalje • Pulje 2, 2 baner
Rishøj Stadion
Tølløse BK (2)
Rishøj Stadion
5.
søndag
10.54
Tølløse BK
Kvinder
U11
U11 piger 5-mands (05) 2+beg. - 5.juni - Medalje • Pulje 2
Frederikssund Stadion
Frederikssund FB (2)
Frederikssund Stadion
5.
søndag
10.54
Tølløse BK (1)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (06) 3 - Forårsserie 4.runde M • Pulje 3, 2 baner
Lejrehallen
Hvalsø IF
Lejrehallen
5.
søndag
11.12
Tølløse BK (2)
Kvinder
U10
U10 piger 5-mands (06) begynder - 5.juni - Medalje • Pulje 2, 2 baner
Rishøj Stadion
Rosenhøj BK
Rishøj Stadion
5.
søndag
11.30
Tølløse BK (1)
Kvinder
U10
U10 piger 5-mands (06) begynder - 5.juni - Medalje • Pulje 2, 2 baner
Rishøj Stadion
Rishøj Boldklub
Rishøj Stadion
5.
søndag
11.30
Tølløse BK
Kvinder
U11
U11 piger 5-mands (05) 2+beg. - 5.juni - Medalje • Pulje 2
Frederikssund Stadion
HSV (Hillerød Syd-Vest)
Frederikssund Stadion
5.
søndag
11.48
Tølløse BK (1)
Kvinder
U10
U10 piger 5-mands (06) begynder - 5.juni - Medalje • Pulje 2, 2 baner
Rishøj Stadion
Tølløse BK (2)
Rishøj Stadion

Nyt fra DBU

Nyt fra DBU Sjælland

Bold.dk Nyheder